"سال 1398 سال رونق توليد "
صفحه اصلیIنقشه سایتIپست الکترونیکیIتماس با ماIفرمهای الکترونیکیIكارتابل الكترونيكيIخدمات الكترونيكي
منو اصلی
اخبار
پیوندها  
  
 
 


 

 

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 109313
 بازدید امروز : 3543
 کل بازدید : 11985867
 بازدیدکنندگان آنلاين : 6
 زمان بازدید : 0.3850


طرح آزمايشي ارزشيابي مهارتي با الگوي سنجش عملكردي (آزمون پروژه محور)
با توجه به اجراي طرح آزمايشي ارزشيابي مهارتي با الگوي سنجش عملكردي (آزمون پروژه محور)، موسسان آموزشگاههاي متقاضي شركت در طرح مذكور (در خصوص حرفه هاي پيوستي) كه بيش از يك ماه تا پايان دوره آموزشي آنها فرصت باقي مانده باشد، اعلام آمادگي خود را تا پايان وقت اداري مورخ 98/4/30 به اين اداره اعلام نمايند.
 ١٣:٥٩ - چهارشنبه ٢٦ تير ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
رعايت موارد مربوط به تابلو آموزشگاهها
برابر ماده 70 و 71 ضوابط و دستورالعمل اجرائي آئين نامه نحوه تشكيل و اداره آموزشگاه‌هاي فني و حرفه‌اي آزاد، تمامي تابلو‌هاي مربوط به آموزشگاه‌هاي آزاد در سطح استان از نظر ابعاد، فرم، نحوه مكانيابي، نحوه استقرار، جنس و محل نصب تابلو‌ها بر اساس مصوبات مراجع صاحب صلاحيت مديريت شهري تعيين گردد. لذا آموزشگاه‌هاي آزاد ملزم به اخذ مجوز از شهرداري شهرستان مربوطه مي‌باشند.
 ٠٩:٠١ - سه شنبه ٢٥ تير ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
رعايت موراد مربوطه به آزمون
موسسان آموزشگاه‌هاي آزاد ملزم به رعايت موارد ذيل در بحث آزمون مي‌باشند: 1- معرفي به آزمون كتبي توسط آموزشگاه‌هاي آزاد از يك هفته قبل از تاريخ پايان دوره آموزشي تا يك ماه بعد از اتمام دوره آموزشي امكان پذير مي‌باشد. 2- در آزمون‌هاي هماهنگ بايد داوطلبان به اولين آزمون هماهنگ پس از پايان دوره آموزشي معرفي شوند. 3- حداكثر مهلت زماني معرفي به آزمون عملي مجدد پس از اعلام نتيجه آزمون كتبي، شش ماه مي‌باشد. رعايت و اجراي مفاد نامه با موسسان آموزشگاه‌هاي آزاد بوده و مشكلات ايجاد شده متوجه آنان خواهد شد.
 ٠٩:٤٦ - شنبه ٢٢ تير ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
گراميداشت هفته كارآفريني و ترويج آموزش‌هاي فني و حرفه‌اي
با عنايت به صورتجلسه ستاد گراميداشت هفته كارآفريني و ترويج آموزش‌هاي فني و حرفه‌اي، خواهشمند است آموزشگاه‌هاي آزاد پس از انجام اقدامات لازم در اين خصوص تا 6 مرداد، گزارش مربوطه را به مركز مربوطه اعلام نمايد. 1- برگزاري نمايشگاه از محصولات و توانمندي‌هاي آموزشگاه‌هاي آزاد 2- اطلاع رساني در خصوص تخفيف شهريه در اين هفته 3- آموزشهاي كپسولي (كوتاه مدت) 4- شناسائي مهارت آموختگان برتر
 ١٥:٣١ - شنبه ١٥ تير ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
دستورالعمل اجرائي هفته حجاب و عفاف سال
«دستورالعمل اجرائي هفته حجاب و عفاف سال 98» مصوب دفتر امور اجتماعي و فرهنگي، ضميمه مي باشد، به منظور بزرگداشت هرچه بهتر آن طبق جدول عناوين هفته، برنامه‌هاي مشترك و اختصاصي دستگاه‌هاي اجرائي آموزشگاه‌هاي آزاد گزارش اقدامات صورت پذيرفته را به مركز مربوطه اعلام نمايد.
 ١٤:٣١ - شنبه ١٥ تير ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
جشنواره مهارت آموختگان كارآفرينان برتر
متقاضيان شركت در جشنواره مهارت آموختگان كارآفرينان برتر ضمن مطالعه فايل ضميمه جهت كسب اطلاعات بيشتر از موضوع و همچنين فايل هاي پيوست با سركار خانم رضائي كارشناس مربوطه در اداره كل به شماره تلفن 31939192 تماس حاصل فرمايند.
 ١٣:١٠ - دوشنبه ٣ تير ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
سيزدهمين جشنواره كارآفرينان برتر
كارآفرينان و مربيان محترم، جهت دريافت پوستر فراخوان سيزدهمين جشنواره كارآفرينان برتر وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي به همراه دفترچه راهنماي ثبت نام و نظامنامه جشنواره به فايل ضميمه در متن كامل خبر مراجعه نمايند. با توجه به شروع فرآيند ثبت نام جشنواره، جهت ثبت نام درسامانه http://www.karafarinanbartar.ir اقدام معمول صورت گيرد .در صورت معرفي و ثبت نام فرد كارآفرين به جشنواره، مشخصات فرد كارآفرين را به خانم رضائي مسئول مربوطه در اداره كل ارسال نماييد.
 ١٢:٥٨ - چهارشنبه ٢٢ خرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
آخرين مهلت تمديد پروانه هاي تاسيس فاقد اعتبار
در خصوص نحوه تمديد پروانه تاسيس آموزشگاه‌هاي آزاد كه اعتبار آن‌ها در سه ماهه چهارم سال 97 به اتمام رسيده و موسسان آن‌ها پس از تاريخ انقضا براي تمديد اقدام ننموده‌اند، به اطلاع مي‌رساند تمديد پروانه تاسيس پنج ساله با در نظر گرفتن عملكرد آموزشگاه در دوره پنج ساله اعتبار و تمديد پروانه‌هاي تاسيس يك ساله حداكثر تا تاريخ 98/4/31 بلامانع مي باشد. بديهي است پس از تاريخ مذكور تمديد پروانه تاسيس صرفاً با رعايت فصل يازدهم دستورالعمل اجرائي و تبصره‌هاي ذيل آن‌ها امكان پذير خواهد.
 ١١:٤٣ - دوشنبه ٢٠ خرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
شرايط جديد معرفي به آزمون
شرايط جديد معرفي به آزمون 1-امكان معرفي به آزمون تئوري براي كارآموزاني كه پايان دوره آموزشي آنها از تاريخ 96/7/1 لغايت 98/4/1 مي‌باشد تا مورخ 98/4/31 در پورتال فراهم شده است. 2-معرفي به آزمون تئوري توسط مراكز آموزش دولتي و غيردولتي از يك هفته قبل از تاريخ پايان دوره آموزشي تا يك ماه پس از اتمام دوره آموزشي امكان پذير مي‌باشد. 3-مراكز آموزشي مي‌توانند زمان برگزاري آزمون تئوري اعم از هماهنگ يا الكترونيكي را طبق تقويم، حداكثر تا يك ماه با رعايت مهلت زمان امكان معرفي مورد اشاره در بند 2 نامه، انتخاب نمايند. به عبارت ديگر حداقل زمان معرفي از پايان دوره آموزشي تا زمان برگزاري آزمون 8 روز و حداكثر 2 ماه مي‌باشد. 4-در آزمون‌هاي هماهنگ بايد داوطلبان به اولين آزمون هماهنگ پس از پايان دوره آموزشي معرفي شوند. 5-حداكثر مهلت زمان اجراي آزمون عملي مرحله دوم (آزمون مجدد) پس از اعلام نتيجه آزمون كتبي (تئوري) 6 ماه مي‌باشد.
 ١٤:١٣ - يکشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
فرم اطلاع رساني
جهت دريافت فرم اطلاع رساني مالي، اداري، حقوق و تكاليف كارآموزان به فايل ضميمه در متن كامل خبر مراجعه نمائيد.
 ١٥:١٠ - پنج شنبه ٩ خرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
اجراي طرح ارزشيابي مهارتي با الگوي آزمون سنجش عملكردي (آزمون پروژه محور)
به منظور سازماندهي و غني‌سازي پروژه آزمون عملي به جهت اجراي طرح ارزشيابي مهارتي با الگوي آزمون سنجش عملكردي (آزمون پروژه محور) در نظر است در گام اول كارگروه تخصصي در رشته‌هاي پيوست با حضور افراد خبره، علاقمند و داراي صلاحيت فني و تخصصي تشكيل گردد. لازم است طبق جدول پيوست افراد داوطلب در حوزه‌هاي غيردولتي تحت پوشش سازمان كه داراي صلاحيت عمومي و تخصصي در بخش‌هاي مذكور مي‌باشند را تا مورخ 98/3/11 به مراكز مربوطه ارسال نمايند.
 ١٧:٣٨ - سه شنبه ٧ خرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
همكاري آموزشي آموزشگاه‌هاي آزاد با نهادها، ارگان‌ها و بنگاه‌هاي اقتصادي
مؤسسان علاقه‌مند به همكاري آموزشي آموزشگاه‌هاي آزاد نوع «د» با نهادها، ارگان‌ها و بنگاه‌هاي اقتصادي در خارج از محيط آموزشگاه، درخواست‌هاي خود را سريعاً به مركز مربوطه اعلام نمايند.
 ١٧:٠٩ - سه شنبه ٧ خرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

چهارشنبه ٢٦ تير ١٣٩٨
ساعت
تصویر روز


 
 
آب و هوا
اوقات شرعی
نظرسنجی
موثرترين نقش آموزشهاي فني وحرفه اي درتوسعه اشتغال پايداردرجامعه به چه طريقي است؟

آموزش فناوريهاي نوين
آموزشهاي مهارتي كوتاه مدت
آموزش مهارتهاي بلندمدت
آموزش استاد- شاگردي

مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved