🌸🍃ولادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، امام رضا (ع) مبارکباد.🌸🍃
صفحه اصلیIنقشه سایتIپست الکترونیکیIتماس با ماIفرمهای الکترونیکیIكارتابل الكترونيكيIخدمات الكترونيكي
منو اصلی
اخبار
پیوندها  
  
 
 


 

 

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 129626
 بازدید امروز : 856
 کل بازدید : 12814759
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0.6731


ابلاغيه دستورالعمل و راهنماي گام دوم كوئيد 19
ابلاغيه معاونت محترم امنيتي و انتظامي وزارت كشور و رئيس كميته امنيتي، اجتماعي و انتظامي ستاد ملي مديريت بيماري كرونا، در خصوص دستورالعمل وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي مبني بر نحوه، ضوابط و راهنمايي گام دوم كوئيد 19 (كرونا ويروس)، فاصله گذاري اجتماعي و الزامات سلامت محيط و كار در كليه آموزشگاه‌ها را از فايل ضميمه در متن كامل خبر دريافت نمائيد.
 ١١:٤٩ - يکشنبه ٨ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
تعطيلي آموزشگا‌ه‌هاي آزاد استان
در خصوص مشكلات شيوع مجدد كرونا ويروس در استان، برگزاري كليه دوره‌هاي آموزشي در آموزشگاه‌هاي آزاد تا مورخ 99/4/20 ممنوع بوده و برنامه ريزي جهت از سرگيري مجدد اين دوره‌ها متعاقباً اطلاع رساني خواهد شد، لذا از درج دوره‌هاي آموزشي آموزشگاه‌هاي آزاد در پورتال سازمان در اين مدت خودداري گردد.
 ١١:٠١ - يکشنبه ٨ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
تكميل اطلاعات متقاضيان دريافت تسهيلات از سامانه بنگاه‌هاي آسيب ديده از ويروس كرونا
متقاضيان دريافت تسهيلات از سامانه بنگاه‌هاي آسيب ديده از ويروس كرونا، در صورت دريافت پيام «شما هيچ كارگاه تاييد نشده اي نداريد» پس از ثبت اعتراض از گزينه ذيل پيام مذكور در سايت، جهت تكميل و يا اصلاح اطلاعات خود به شعبه بيمه شهرستان مربوطه مراجعه نماييد.
 ١٠:٢٣ - يکشنبه ١ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
جشنواره توليد فيلم هاي كوتاه مهارت آموزي
مركز تربيت مربي و پژوهش‌هاي فني و حرفه‌اي در نظر دارد با مشاركت شبكه آموزش صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران «جشنواره توليد فيلم هاي كوتاه مهارت آموزي» را با محوريت مربيان بشرح پيوست اجرا نمايد. كليه مربيان محترم آموزشگاه‌هاي آزاد متقاضي جهت كسب اطلاعات بيشتر به فايل ضميمه در متن كامل خبر مراجعه نمايند.
 ١٣:١٥ - پنج شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
توجه
راهنماي ثبت نام در سامانه كارا
راهنماي ثبت نام در سامانه كارا جهت دريافت تسهيلات بنگاه‌هاي آسيب ديده از ويروس كرونا را از فايل ضميمه در متن كامل خبر دريافت كنيد.
 ١٠:١٠ - سه شنبه ٢٧ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
درج سريع اطلاعات مؤسسان متقاضي در سامانه كارا
مؤسسان محترم متقاضي دريافت تسهيلات براي آموزشگاه‌هاي آسيب ديده از بيماري كرونا كه داراي كد كارگاه بيمه و حائز شرايط اعلامي بوده و اسامي آنان به اداره كل ارسال شده است لازم است تا 29 خرداد ماه اطلاعات خود را در سامانه كارا ثبت و به مركز مربوطه اطلاع نمايند.
 ١٤:٢٨ - يکشنبه ٢٥ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
ثبت نام مربيان در دوره‌هاي مركز تربيت مربي
با توجه به اينكه تقويم آموزشي تير ماه سال 99 مركز تربيت مربي به صورت مجازي از 99/3/22 در سامانه آموزش به آدرس itc.irantvto.ir بارگذاري مي شود، لازم است مربيان متقاضي با رعايت موارد ذيل نسبت به ثبت نام اقدام نمايند: 1- مربيان محترم جهت ثبت نام در دوره هاي آموزشي بعد از ورود به سامانه، ابتدا اقدام به ويرايش اطلاعات كاربري به ويژه كد ملي، شماره همراه و ايميل خود نموده سپس براي انتخاب دوره مبادرت نمايند. 2- شروع ثبت نام از تاريخ 99/3/22 ساعت 9 صبح لغايت 99/3/25 مي باشد. 3- با توجه به هزينه بر بودن اجراي دوره آموزشي، مربيان در انتخاب دوره دقت لازم را بعمل آورند. هر گونه جابجايي و تغيير پس از تاييد نهايي استان امكان پذير نمي باشد. 4- حضور كامل در جلسات آنلاين و انجام تمرينات، پروژه و تكاليف ارائه شده توسط مدرس الزامي است. 5- آدرس ورود به كلاس‌هاي مجازي هر هفته در سامانه itc.irantvto.ir بارگذاري مي شود لذا مربيان محترم به منظور شركت در دوره ها يكروز قبل از شروع دوره كليه تست هاي ورود به كلاس از جمله سيستم كامپيوتر، نرم افزارهاي مربوطه، هدست و تست صداي سيستم خود را بررسي نمايند. 6- در صورت هر گونه مشكل در دوره هاي مجازي با پشتيبان مربوطه تماس بگيريد. 7- در صورت انصراف مربي در دوره به هر دليل، مربي موظف است حداكثر 3 روز قبل از شروع دوره، مراتب را به مركز تربيت مربي اعلام تا مربيان متقاضي جايگزين شوند. ضمناً فهرست نهايي مربيان بعد از اتمام تاريخ ثبت نام در سامانه و سايت رسمي مركز اطلاع رساني مي شود. مربيان محترم مي توانند جهت رفع هر گونه مشكل در فرآيند ثبت نام با شماره تماس 026-32534147 و يا 026-32511916 اداره آموزش مركز تماس حاصل نمايند.
 ١٤:٣٤ - چهارشنبه ٢١ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
سامانه سامد
به اطلاع مؤسسان محترم آموزشگاه‌هاي آزاد مي‌رساند جناب آقاي عباسي مدير كل محترم آموزش فني و حرفه‌اي استان، راس ساعت 10 الي 11 روز سه شنبه مورخ 99/3/13 در سامانه «سامد» حضور خواهند يافت متقاضيان و مؤسسان محترم در صورت داشتن هر گونه سوال، مسايل و مشكلات مي‌توانند با شماره 111سامانه «سامد» تماس حاصل فرمايند
 ١٣:٢٦ - دوشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
اعلام تقويم اجراي آزمون‌هاي هماهنگ تفاهم نامه‌ها
در خصوص اعلام تقويم اجراي آزمون‌هاي هماهنگ تفاهم نامه‌ها (صنعت ساختمان، قالي بافان، بافندگان فرش و ...) زمانبندي تمديد ثبت نام آزمون هماهنگ مرحله اول صنعت ساختمان و تفاهم نامه ها تا مورخ 99/3/15 ، صدور كارت مورخ 99/3/19 تا 99/3/21 و آزمون مورخ 99/3/22 خواهد بود.
 ١٠:١٣ - يکشنبه ١١ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
قابل توجه غايبين آزمون اسفند ماه 98
مطابق تصميمات كميته ارزشيابي استان غايبين آزمون اسفند ماه 98 كه مورخ 99/3/1 برگزار شد(اعم از هماهنگ، پادگان، زندان و روستا) جهت استفاده از فرصت نهايي و جلوگيري از تضييع حق كارآموز، به همراه آزمون دهندگان 99/3/22 در مركز مربوطه حضور يابند. لازم به ذكر است كه كليه غايبين در آزمون مورخ 99/3/22 ثبت و مردود اعلام خواهند شد.
 ١٣:٤٠ - چهارشنبه ٧ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
آزمون آنلاین جاماندگان سال 98
با توجه به آماده شدن زیرساخت های لازم در مرحله اول آزمون آنلاین جاماندگان سال 98 از مورخ 99/3/11 حوزه بندی شده و اجرا خواهد شد. لازم به ذکر است کلیه آزمون دهنگان و عوامل اجرایی برای حضور در سالن آزمون ملزم به داشتن ماسک و دستکش مناسب و رعایت کلیه موازین و اصول بهداشتی و حفاظتی می باشند.
 ١٣:١٧ - پنج شنبه ١ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
نحوه برگزاري آزمون عملي رشته هاي مراقبت و زيبائي و صنايع پوشاك
با توجه به جلسه كميته سنجش و ارزشيابي مهارت استان، آزمون‌هاي عملي رشته‌هاي مراقبت و زيبائي و صنايع پوشاك كه به صورت متمركز با معرفي نامه انجمن اجرا ميشد در سال 99 لغو گرديد و آزمون‌هاي مذكور با هماهنگي انجمن‌هاي مربوطه و با استفاده از ظرفيت مراكز آموزش فني و حرفه‌اي و بخش خصوصي و با رعايت الزامات بهداشتي و اصول فاصله گذاري اجتماعي برگزار خواهد شد.
 ٠٨:٢٣ - سه شنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

پنج شنبه ١٢ تير ١٣٩٩
ساعت
تصویر روز


 
 
آب و هوا
اوقات شرعی
نظرسنجی
موثرترين نقش آموزشهاي فني وحرفه اي درتوسعه اشتغال پايداردرجامعه به چه طريقي است؟

آموزش فناوريهاي نوين
آموزشهاي مهارتي كوتاه مدت
آموزش مهارتهاي بلندمدت
آموزش استاد- شاگردي

مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved