" سال 1399 سال جهش توليد"
صفحه اصلیIنقشه سایتIپست الکترونیکیIتماس با ماIفرمهای الکترونیکیIكارتابل الكترونيكيIخدمات الكترونيكي
منو اصلی
اخبار
پیوندها  
  
 
 


 

 

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 9202136
 بازدید امروز : 653
 کل بازدید : 12820870
 بازدیدکنندگان آنلاين : 15
 زمان بازدید : 0.4830


  چاپ        ارسال به دوست

مراسم تودیع و معارفه سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای پلدشت برگزار شد

 

مراسم تودیع و معارفه سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان پلدشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فني و حرفه اي  آذربايجان غربي، آیین تودیع و معارفه سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان پلدشت ، با حضور مهران صفری فرماندار شهرستان پلدشت محمد سليم عباسي مديرکل آموزش فنی و حرفه ای آذربايجان غربي در فرمانداري شهرستان برگزار شد.

عباسي در اين مراسم با تاکید بر نقش نیروی انسانی متعهد ، توانمند و دلسوز در افزایش کارایی و راندمان سازمان آموزش فنی و حرفه ای گفت : مهمترین عامل در موفقیت یک سازمان بستگی به میزان رضایتمندی کارکنان آن مجموعه دارد.

وي افزود: افزایش سطح رضایت و ایجاد انگیزه در کارکنان مستلزم توجه به نیاز ها و خواسته های آنان در چارچوب قوانین و مقررات سازمان می باشد .

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اظهارداشت : تغییرات در مدیریت مراکز آموزشی امری اجتناب ناپذیر است که میبایست بمنظور ایجاد تحولات سازنده و موثر در مراکز انجام گیرد.

وي در ادامه گفت :  راهبرد و سیاست های کلان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور شامل : تقویت و توسعه فرهنگ سازمانی ، توسعه فرهنگ مهارت آموزی و کارآفرینی ، توسعه آموزشهای فنی و حرفه ای مبتنی بر بازار کار ، توسعه مشارکت ذینفعان ، توسعه و ارتقای نظام مدیریت بهره وری  می باشند.

مهران صفري فرماندار شهرستان پلدشت نيز با اشاره به نقش آموزشهاي مهارتي در زيرساختهاي اقتصادي جامعه به منظور ايجاد زمينه هاي اشتغال گفت: آموزش های مهارتی با فراهم کردن زمینه های اشتغال به توسعه اقتصادی و اجتماعي جامعه کمک شایانی می کند.

صفري با اشاره به اهميت آموزش هاي مهارتي فني و حرفه اي در ايجاد اشتغال پايدار در جامعه افزود: نياز امروز جامعه ما فراگيري آموزشهاي فني و حرفه اي در همه مقاطع سني به منظور اشتغالزايي است.

گفتني است در اين نشست « محرم آقازاده » سرپرست سابق مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان پلدشت تودیع و « عين اله رضايي » بعنوان سرپرست  جدید مرکز آموزش فنی و حرفه ای این شهرستان معرفی شد.

 

 

 


١١:٥٧ - پنج شنبه ١٨ ارديبهشت ١٣٩٩    /    شماره : ٨٣٦١١    /    تعداد نمایش : ١١٣چهارشنبه ١٨ تير ١٣٩٩
ساعت
تصویر روز


 
 
آب و هوا
اوقات شرعی
نظرسنجی
موثرترين نقش آموزشهاي فني وحرفه اي درتوسعه اشتغال پايداردرجامعه به چه طريقي است؟

آموزش فناوريهاي نوين
آموزشهاي مهارتي كوتاه مدت
آموزش مهارتهاي بلندمدت
آموزش استاد- شاگردي

مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved