" سال 1399 سال جهش توليد"
صفحه اصلیIنقشه سایتIپست الکترونیکیIتماس با ماIفرمهای الکترونیکیIكارتابل الكترونيكيIخدمات الكترونيكي
منو اصلی
اخبار
پیوندها  
  
 
 


 

 

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 9202120
 بازدید امروز : 606
 کل بازدید : 12820823
 بازدیدکنندگان آنلاين : 7
 زمان بازدید : 0.4580


  چاپ        ارسال به دوست

انعقاد تفاهم نامه همكاري آموزشي اداره كل آموزش فني وحرفه اي آذربايجان غربي با دانشگاه اروميه

 

به منظور افـزایش بهره وری نیروی کار فارغ التحصیل دانشگاهی منطبق با استانداردها و مهارتهای مورد نیازداخلی و خارجی و افزایش توانایی های مدیریتی ، کارآفرینی و خوداشتغالی دانشجویان ، تفاهم نامه همکاری بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربايجان غربي و دانشگاه اروميه منعقد شد. 

به گزارش روابط عمومـي اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی، محمد سليم عباسي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان

در مراسم امضاي اين تفاهم نامه ، توانمندسازی دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاهی در راستاي برآوردن نیاز کشور به منابع انسانی کارآمد و دارای تجارب فنی، مهارتی و حرفه ای، فراهم سازي بسترهاي اشتغال مولد دانش آموختگان رشته هاي مختلف دانشگاهي از طریق واگذاری امکانات و منابع انسانی اداره کل به دانشگاه و امکان استفاده حداکثری از تجهیزات اداره کل توسط دانشگاه. حسب توافق ، استفاده از ظرفیت‌های آموزشی و پژوهشی طرفین در راستای انجام ماموریت ها و تکالیف سازمانیرا از اهداف اين تفاهم نامه دانست. 

وي افزود: صدور مجوز تأسيس «مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی» براي دانشگاه، مطابق با ضوابط و مقررات موضوعه ، همکاری با دانشگاه در طراحي و هدایت برنامه های مهارتی و اشتغال پذیری دانشجویان ، همکاری در شناسایی و صدور ابلاغ برای اعضاء شورای راهبری «مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی» دانشگاه ، بازنگری استانداردهای آموزشي موجود يا تدوين استانداردهاي آموزشي مورد نياز بر اساس استانداردهاي شغلي شناسايي شده مصوب و نيازسنجي آموزشي انجام شده توسط دانشگاه ، برگزاری آزمون هاي پایان دوره و صدور گواهینامه مهارت برای قبول شدگان و يا اعطاي گواهی (تأييديه) حضور در دوره براي شركت كنندگان، وفق ضوابط و مقررات مربوطه و بهره گيري از اساتيد واجد صلاحيت و متخصصان صاحب تجربه دانشگاه در اجراي دوره هاي مهارت آموزي حسب لزوم و نيز ضوابط و مقررات موضوعه، از تعهدات اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان است.

رحيم حب نقي رييس دانشگاه اروميه، پيگيري دريافت مجوز و تأسيس مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی ، تأمین فضای اداری «مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی» به همراه ملزومات مورد نياز وفق دستورالعمل مربوطه ، انجام نيازسنجي آموزشي در ارتباط با مشاغل شناسايي شده مصوب با بهره گيري از بنگاه هاي اقتصادي ذيربط و دانشجويان رشته هاي تحصيلي مرتبط در قالب موافقت نامه ي جداگانه را از تعهدات دانشگاه اروميه دانست.

 

 

 


١١:٥٢ - پنج شنبه ١٨ ارديبهشت ١٣٩٩    /    شماره : ٨٣٦٠٩    /    تعداد نمایش : ٥٩چهارشنبه ١٨ تير ١٣٩٩
ساعت
تصویر روز


 
 
آب و هوا
اوقات شرعی
نظرسنجی
موثرترين نقش آموزشهاي فني وحرفه اي درتوسعه اشتغال پايداردرجامعه به چه طريقي است؟

آموزش فناوريهاي نوين
آموزشهاي مهارتي كوتاه مدت
آموزش مهارتهاي بلندمدت
آموزش استاد- شاگردي

مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved