" سال 1399 سال جهش توليد"
صفحه اصلیIنقشه سایتIپست الکترونیکیIتماس با ماIفرمهای الکترونیکیIكارتابل الكترونيكيIخدمات الكترونيكي
منو اصلی
اخبار
پیوندها  
  
 
 


 

 

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 9202156
 بازدید امروز : 733
 کل بازدید : 12820950
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 0.8020


  چاپ        ارسال به دوست

مدير كل آموزش فني و حرفه اي آذربايجان غربي:

ارائه آموزش هاي مهارتي به بيش از 22000 نفر در آموزشگاههای فنی و حرفه ای آزاد آذربایجان غربی

 

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی از ارائه آموزش های فنی و حرفه ای بیش از 22 هزار و 914  نفر در سال گذشته در موسسات کارآموزی و آموزشگاههای فنی و حرفه ای آزاد برای کارجویان و کارآموزان علاقمند به مهارت آموزی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی، محمد سليم عباسي با بیان اين خبر افزود:  این اداره كل در سال گذشته با برگزاری 4 هزار و 215 دوره آموزشی، براي 22 هزار 914 نفر ،  4 ميليون و 523 هزار و 346 نفر - ساعت در بخش خصوصی مؤسسات کارآموزی و آموزشگاههای فنی و حرفه ای آزاد آموزش های مهارتی ارائه داده است.

عباسي با اشاره به فعاليت 334 آموزشگاه فني و حرفه اي آزاد در بخش های صنعت ،خدمات، کشاورزی و فرهنگ و هنردر سطح استان، گفت: از این تعداد  221 آموزشگاه مختص خواهران ، 27 آموزشگاه مختص برادران و 86 آموزشگاه به صورت  دو منظوره ، آموزشهای مهارتی را ارائه می دهند.   

وی خاطرنشان کرد: اين اداره کل در سال 1398 به منظور نظارت برکیفیت آموزشهای ارائه شده در این آموزشگاهها 389  بازرسی انجام داده است.

  اين مقام مسئول یادآورشد: اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان غربی برای تقويت بخش خصوصی آمادگی دارد تا در صورت توانمندی بخش خصوصي ، بخش هايی از فعاليت های خود را بر اساس شيوه نامه های مصوب سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به آموزشگاههای فنی و حرفه ای آزاد واگذار نمايد.

 

 

 


١١:٣٨ - چهارشنبه ١٠ ارديبهشت ١٣٩٩    /    شماره : ٨٣٥٩٥    /    تعداد نمایش : ٥٥چهارشنبه ١٨ تير ١٣٩٩
ساعت
تصویر روز


 
 
آب و هوا
اوقات شرعی
نظرسنجی
موثرترين نقش آموزشهاي فني وحرفه اي درتوسعه اشتغال پايداردرجامعه به چه طريقي است؟

آموزش فناوريهاي نوين
آموزشهاي مهارتي كوتاه مدت
آموزش مهارتهاي بلندمدت
آموزش استاد- شاگردي

مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved