مقام معظم رهبري " دهه فجر آينه اي است كه خورشيد اسلام در آن درخشيد و به ما منعكس شد. " دهه فجر بر فجرآفرينان مبارك باد
صفحه اصلیIنقشه سایتIپست الکترونیکیIتماس با ماIفرمهای الکترونیکیIكارتابل الكترونيكيIخدمات الكترونيكي
منو اصلی
اخبار
پیوندها

  
  
 
 


 

 

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 8066831
 بازدید امروز : 2933
 کل بازدید : 11286464
 بازدیدکنندگان آنلاين : 6
 زمان بازدید : 0.6340


  چاپ        ارسال به دوست

سرپرست معاونت آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

بر اثر بخشي نظام مهارتي كشور تأكيد شد

800x600

سرپرست معاونت آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در جلسه شوراي مديران اداره كل آموزش فني و حرفه اي آذربايجان غربي بر ارائه آموزشهاي مهارتي متناسب با نياز بازاركار و اثر بخشي آن تأكيد كرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی، سيد علي موسوي تدوین استانداردهای آموزشی از سوی بخش خصوصی را راهکاری برای اشتغالزایی در کشور دانست.

وي در ادامه  با تأکید بر توسعه بخش خصوصي آموزشگاههاي آزاد فني و حرفه اي يادآور شد:  باید برای رفع مشکل بیکاری و ترویج مهارت آموزی در میان جوانان به بخش خصوصی فرصت دهیم و از مسیرهای پیچیده فاصله بگیریم.

سرپرست معاونت آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با تأكيد بر تغيير نگرش مديران به آموزش هاي فني و حرفه اي گفت: دنياي كنوني با جهان دهه هاي قبل و حتي چند سال پيش متفاوت است و نگرش مديريتي نيز بايد متناسب با جهان متغيير و دگرگون شود.

وي رؤساي مراكز آموزشي را عوامل اصلي چرخه مديريت كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي برشمرد و بر اثر بخشي نظام مهارتي كشور تأكيد نمود.

سرپرست معاونت آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور تعامل با صاحبان مشاغل را مورد تأکید قرار داد و گفت: برای ارائه مهارت‌های آموزشی و تربیت نیروی انسانی باید نیاز بازار را از صاحبان مشاغل جویا شویم.

در ادامه اين نشست محسن مددي مدير كل آموزش فني و حرفه اي آذربايجان غربي نيز با اشاره به رويكرد جديد سازمان در راستاي اقتصاد مقاومتي و مديريت جهادي گفت: برنامه ريزي سال جاري مبتني بر ايجاد زمينه هاي اشتغال ، بيكاري و افزايش ميزان معيشت مردم استوار است. 

تأكيد بر آموزش هاي مهارتي براي مشاغل جايگزين حوزه درياچه اروميه، برگزاري دوره هاي آموزشي بر اساس تقاضا محوري و نيازسنجي ، كاهش هزينه ها در راستاي اقتصاد مقاومتي و اصلاح الگوي مصرف ، ترویج فرهنگ مهارت آموزی بر اساس مشارکتهای مردمی ، استفاده بهینه از منابع و طرح توسعه مراکز آموزش فنی و حرفه ای از جمله مواردي بود که در اين نشست  مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. 

در این نشست رؤسای ستادي و مراکز آموزشی ضمن ارائه گزارش عملکرد بخشهای مختلف در خصوص مسائل و مشکلات پیشه رو به بحث و تبادل نظر پرداختند.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA MicrosoftInternetExplorer4


١٣:٣٣ - شنبه ١٧ مهر ١٣٩٥    /    شماره : ٥٨٠٩٨    /    تعداد نمایش : ١١٨٩شنبه ٢٧ بهمن ١٣٩٧
ساعت
تصویر روز


 
 
آب و هوا
اوقات شرعی
نظرسنجی
موثرترين نقش آموزشهاي فني وحرفه اي درتوسعه اشتغال پايداردرجامعه به چه طريقي است؟

آموزش فناوريهاي نوين
آموزشهاي مهارتي كوتاه مدت
آموزش مهارتهاي بلندمدت
آموزش استاد- شاگردي

مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved