" سال 1400 سال توليد پشتيباني ها، مانع زدايي ها"
صفحه اصلیIنقشه سایتIپست الکترونیکیIتماس با ماIفرمهای الکترونیکیIكارتابل الكترونيكيIخدمات الكترونيكي
منو اصلی
اخبار
پیوندها 
  


 

 

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 9578802
 بازدید امروز : 1758
 کل بازدید : 13610485
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 0.4800


  چاپ        ارسال به دوست

در ديدار با معاون استاندار آذربايجان غربي عنوان شد:

تربيت نيروي انساني ماهر از ويژگي هاي آموزش هاي فني و حرفه اي است

800x600

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان غربی در ديدار با سرپرست معاونت آموزش سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور گفت: تربیت و تقویت نیروی انسانی کارآمد و آشنا به مهارت‌های روز از ويژگي هاي آموزش هاي فني و حرفه اي است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی، نادر صفرزاده معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان غربی گفت: اتكا به سهم برتر منابع انساني در توليد، زماني اتفاق خواهد افتاد كه از راه آموزش به تربيت نيروي انساني مورد نياز بخش هاي مختلف اقتصادي كشور پرداخته ، در اين مسير مهارت هاي آموزش فني و حرفه اي يكي از تأثير گذارترين آموزش ها است.

وي ادامه داد: از شاخص هاي تحقق سهم برتر منابع انساني در توليد، توجه به ارتقاي بهره وري نيروي كار به عنوان يكي از عوامل سه گانه مؤثر در توليد است و براي ارتقاي بهره وري بهترين روش ،اجراي آموزش هاي مورد نياز فناوري هاي مورد استفاده در اين عرصه، باتوجه به تغييرات و پيشرفت هاي علوم و فنون روز دنيا است.

در ادامه اين ديدار سيد علي موسوي سرپرست معاونت آموزش سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور نيز در سخناني با تأكيد بر نقش نيروي انساني ماهر در توسعه زيرساختهاي اقتصادي جامعه ، به کار محور بودن آموزشهای فنی و حرفه‌ای که فرایند یادگیری فراگیران را از طریق محیط های کار محیا می سازد، اشاره كرد و گفت: با آگاهی بر فرایند فعالیتهای مستمر آموزشی در مراکز آموزشی مهارتی و تعاملات درون سازمانی و برون سازمانی محتوای آموزشها با تغییرات و پیشرفتهای حوزه تکنولوژی و به تبع آن در کارکرد نهادهای اقتصادی جامعه هماهنگ خواهد شد تا خروجی آموزش اثر بخش و منطبق بر نیاز بازار کار باشد.


١٣:٤٠ - شنبه ١٧ مهر ١٣٩٥    /    شماره : ٥٨٠٩٩    /    تعداد نمایش : ١٩٤٨شنبه ٠٣ مهر ١٤٠٠
ساعت
تصویر روز

 

 
آب و هوا
اوقات شرعی
نظرسنجی
موثرترين نقش آموزشهاي فني وحرفه اي درتوسعه اشتغال پايداردرجامعه به چه طريقي است؟

آموزش فناوريهاي نوين
آموزشهاي مهارتي كوتاه مدت
آموزش مهارتهاي بلندمدت
آموزش استاد- شاگردي

مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved